Do świadczenia usług zdalnego wsparcia technicznego korzystamy z narzędzi TeamViewer. Jest to oparta na chmurze platforma do łączności zdalnej, umożliwia uzyskanie bezpiecznego zdalnego dostępu do wszelkich urządzeń między platformami z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

 Bezpieczeństwo informatyczne jest naszym priorytetem, dlatego postawiliśmy na rozwiązanie stworzone przez europejską firmę, sprawdzone pod kątem wszelkich podatności i na bieżąco aktualizowane. Zespół ekspertów TeamViewer'a ds. cyberbezpieczeństwa zapewnia zgodność oprogramowania do łączności zdalnej z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Jako globalna spółka z siedzibą w Niemczech TeamViewer prowadzi działalność zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO), korzystając z centrów danych posiadających certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001 oraz system zarządzania jakością (QMS) posiadający certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2015.

Wszystkie połączenia zdalne nawiązywane przez TeamViewer są szyfrowane od końca do końca (end-to-end), dlatego nikt nie ma wglądu w Twoje dane.

 

Zdalna pomoc TeamViewer