InterMAP

InterMAP to e-usługa wykorzystywana na terenie starostw powiatowych, które posiadają system EWID 2007. Umożliwia ona wymianę danych cyfrowych bazy danych BDOT/GESUT/EGIB pomiędzy Ośrodkiem Geodezyjnym danego Starostwa, a firmami geodezyjnymi.

W ramach tej e-usługi, firmy geodezyjne, którym starostwo powiatowe umożliwi korzystanie z programu InterMAP, mogą otwierać pliki kcd otrzymane z ośrodka, wykonywać wydruki z tych plików, eksportować dane do formatu dxf, modyfikować dane w pliku, zapisać zmiany w pliku, zamawiać z ośrodka pliki do modyfikacji dla swoich prac geodezyjnych, dzięki którym mogą zasilać powiatową bazę BDOT/GESUT wprowadzając nowo pomierzone obiekty lub modyfikując położenie i atrybuty już istniejących.

Firmy geodezyjne mają również dostęp do prac geodezyjnych, które zgłosili w ośrodku, dzięki czemu mogą pobierać załączone pod te prace pliki bez konieczności logowania się do Portalu Geodety. Wszystkie te czynności mogą być wykonywane tylko w granicach Starostwa Powiatowego, które posiada InterMAP.

Siedziba firmy

ul. Mała Góra 30
30-864 Kraków

 

Porozmawiajmy

12 397 79 95
biuro@geomatyka-krakow.pl

 

Copyright

Copyright © 2024 Geomatyka-Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.