Uproszczony wypis z rejestru gruntów

W związku ze zmianą w cenniku opłat za materiały PZGiK, w którym pojawił się "uproszczony wypis z rejestru gruntów", udostępniamy do pobrania zmodyfikowany szablon wypisu z rejestru gruntów, dzięki któremu wypis wygenerowany z wyłączoną klauzulą standardową będzie miał tytuł "Uproszczony wypis z rejestru gruntów".

Uwaga: Szablon można zastosować od wersji 8.6 TurboEWID wzwyż. Należy go skopiować do folderu "Szablony" w folderze z binariami TurboEWID'a na serwerze (z którego to folderu binaria są ściągane przez poszczególne stanowiska). Dla sprawdzenia można najpierw skopiować go to folderu z szablonami na jednym stanowisku i sprawdzić czy wypis działa poprawnie, jeśli nie będzie problemów skopiować na serwer.

Uwaga dotycząca pobierania: Otwarcie szablonu w MS Word, OpenOffice lub innym edytorze, a następnie zapisanie go na dysk z poziomu tego edytora, spowoduje modyfikację treści szablonu, przez co wypis będzie generował się z błędami. Szablon należy pobrać na dysk, nie otwierać go w edytorze i skopiować do folderu szablonów za pomocą Eksploratora Windows, TotalCommandera lub innego menedżera plików.

Aktualizacja 4.07.2016 10:50: Poniżej udostępniamy nowszą wersję szablonu, która daje właściwy tytuł wypisom o niepełnej treści, które mają wyłączoną klauzulę standardową. Wcześniej przy wyłączonej klauzuli standardowej i ukrytych danych osobowych nie pojawiał się tytuł "Wypis o niepełnej treści", tylko "Uproszczony wypis...".

Do pobrania: WypisJR_Grun.rtf