Praca dla programisty Web

sourcecode

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku FrontEnd Developer.
Zadania przyszłego pracownika:

  • rozwój i tworzenie oprogramowania w technologii Web
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych oprogramowaniem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub geodezyjne) lub techniczne-mieszane (technik geodeta i technik informatyk)
  • znajomość JavaScript
  • umiejętność analizy danych geodezyjnych i procesów biznesowych
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość frameworku Kendo UI lub biblioteki OpenLayers będzie dodatkowym i mile widzianym atutem

Oferujemy:

  • płaca wysoka lecz uzależniona od efektów
  • możliwość zdobywania wiedzy oraz rozwoju
  • przyjazna atmosfera
  • elastyczne godziny pracy